Tematy urologiczne

pęcherz :: prostata :: leczenie

Zachęcam was – prostamer olej z pestek dyni znajdźcie w aptece i spróbujcie sami

zęby

W prasie obecnie tylko czasami mówi się na temat produktu Prostamer olej z pestek dyni zatem naszym zdaniem warto to zmienić. Pod spodem trochę najważniejszych danych w tym temacie, wyrażamy opinię, że okażą się wartościowe.
Rozpocznijmy od tego, że układ moczowy jest to układ, który ułatwia wydalanie zbędnych czynników z organizmu człowieka, np. mocznika , soli mineralnych. Jego elementem jest nerka, w której możemy znaleźć kłębuszki nerkowe i torebka Bowmana oraz rdzeń nerkowy. W kłębuszkach tworzy się tzw. mocz pierwotny ,który wydalany później przez moczowody oraz pęcherz oraz cewkę.
No to opiszmy prostamer olej z pestek dyni.
  SkładZimnotłoczony olej z pestek dyni 250 mgOlej z rekina grenlandzkiego 250 mgOtoczka: żelatyna, glicerol (substancja wiążąca)Zawartość składników: na zalecaną dzienną dawkę produktu (4 kapsułki)Związki steroloweAlkoksyglicerole min. 17,9 mgmin. 179,0 mgBialko zawarte w produkcie pochodzi z naturalnych surowców zwierzęcych.  Sposób użycia2 razy dziennie po 2 kapsułki podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.  Sposób przechowywaniaPrzechowywać w temperaturze pokojowej od 15°C do 25°C w suchym miejscu. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.  WskazaniaPreparat stanowi unikalne połaczenie oleju z pestek dyni z olejem z rekina grenlandzkiego. Cechą charakterystyczna produktu może być wysoka zawartość wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, fitosteroli i alkoksygliceroli, których suplementacja w codziennym pożywieniu ważna może być zwłaszcza u mężczyzn po 40. roku życia. Zawarte w oleju z pestek dyni związki sterolowe wpływają na prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego. Składniki zawarte w oleju z rekina grenlandzkiego (alkoksyglicerole), wpływają wspomagająco na działanie systemu immunologicznego i ogólne wzmocnienie organizmu.  OpisPROSTAMER zimnotłoczony olej z pestek dyni + olej z rekina grenlandzkiego
Dowiedz się dodatkowo na ten temat:
leki na odchudzanie. Pęcherz w przypadku kobiet często ulega chorobom zapalenia. Naszym przodkom zapalenie pęcherza na pewno nie raz dawało się we znaki. Nic dziwnego, zważywszy na to, w jakich warunkach higienicznych żyli! Ciekawe, w jaki sposób odkryli, że kwaśne, czerwone jagody żurawiny pomagaja szybciej uporać się z problemami z pęcherzem. Walory żurawiny zostały dostrzeżone również na pólkuli zachodniej. Indianie północnoamerykańscy chętnie sięgali po jej owoce. Służyła im jako pożywienie, ale również jako barwnik i lekarstwo. Spostrzeżenia medycyny ludowej zyskały potwierdzenie w badaniach naukowych. wcześnie zauważono, że żurawina korzystnie wpływa na zmniejszanie odczynow zapalnych, a również przyspiesza neutralizację trucizn w organizmie. Stopniowo odkrywano coraz to również nowe zdolności tego owocu. Stwierdzono na przykład, że może być silnym antyseptykiem, a ponadto doskonałym źródłem witamin.
Prostata to także z kolei kłopot meżczyzn.Procesy związane z nadmiernym wzrostem gruczołu krokowego pojawiaja się masowo u meżczyzn po 50. roku życia praktycznie bez żadnego schematu – u wszystkich tak samo. W czasie autopsji mężczyzn, którzy zmarli z rożnorodnych przyczyn w wieku ponad 70 lat w 80-90% procentach wypadków wykrywa sie objawy przerostu a także często łagodnego raka. Nie może być to także nie mniej jednak powód by całkowicie zaniechać wszelkich działań mających uchronić męska populację przed negatywnymi efektami omawianej przypadłości. U pacjentów z łagodnym przerostem prostaty najczęściej stosuje się zabieg TURP – poprzez cewkową resekcję gruczołu krokowego. Może być to także zabieg stosunkowo prosty i trwa zwykle nie więcej niż 30-60 minut. Niemniej wymaga znieczulenia ogólnego.
Na koniec napiszemy na temat problemów z oddaniem moczu. Przewlekłe zespoly bólowe lokalizowane poprzez pacjentów w miednicy małej albo okolicy zewnętrznych narządów płciowych stanowią duży klopot w codziennej praktyce urologicznej. Podstawowym zadaniem urologa może być wykluczenie patologii układu moczowego, które może powodować opisywane problemu. Po zakończeniu karmienia piersią warto zglosić się do urologa i porozmawiać z nim na temat problemów. Skoro lekarz po osobistym wywiadzie i badaniu przedmiotowym stwierdzi, że konieczna może być dalsza diagnostyka wówczas do rozważenia będzie wykonanie kompleksowej diagnostyki: uretrocystoskopia i badanie urodynamiczne. Po wykluczeniu urologicznych i ginekologicznych przyczyn bolu do rozważenia może być konsultacja psychologiczna. Przyczyną częstego oddawania moczu może być picie dużej ilości płynów, zakażenie dróg moczowych, podrażnienie pęcherza moczowego poprzez kamienie, powiększenie prostaty, wysiłkowe nietrzymanie moczu, cukrzyca albo stres.

One Comment

  1. Moim zdaniem trzeba poczytać komentarze i wywiedzieć się kto ma jaką opinię o produkcie. Zawsze tak robię, aby sobie nieco wyrobić zdanie i nie kupować rzeczy bez przygotowania.

Przeczytaj następny wpis:
Przyznajmy szczerze: czosnek activ naturcaps trzeba o tym poczytać

Długo dumałam nad tym, co wyłuszczyć przy okazji omawiania produktu Czosnek activ naturcaps wymyśliłam sobie, że zapodam kilka najistotniejszych parametrów...

Close